The Fact About پالاز That No One Is Suggesting

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

برای محیط‌های پر تردد از سبک موکت‌های بادوام و ضخامت بالا استفاده کنید. موکت‌های کبریتی و پرز کوتاه تا حدودی پیشنهاد مناسب برای این محیط‌ها به شمار می‌آیند.

اگر کودک شما از سن کمتری برخوردار است نوع موکتی را انتخاب کنید که پرز بلند نباشد؛ چراکه ممکن است الیاف موکِت را در دهان کند و این مسئله برای کودک بسیار خطرناک می‌باشد.

این موکت ها به دلیل طرح و الیاف و شیوه بافتی که دارند، غیر از مصارف خانگی برای دفاتر کاری، محیط های اداری و همچنین هتل ها گزینه بسیار خوبی به حساب می‌آیند.

فروش قرنیز های ام دی اف و پی وی سی به صورت کلی و جزئی انواع پرده کرکره فلزی و زبرا

یک نوع عایق صدا و حرارت به شمار آمده و برای محیط‌های پر رفت و آمد وسردسیر یک پیشنهاد عالی محسوب می‌شود.

تهران - اسلامشهر ، روبروی شهرک گلستان ، شهرک الهیه ، خیابان آتش نشانی موکت محمدی

3x3 متر 3x15 متر 3x16 متر 3x17 متر 3x18 متر 3x19 متر 3x20 متر 3x21 متر 3x22 متر 3x14 متر 3x13 متر 3x12 متر 3x4 متر 3x5 متر 3x6 متر 3x7 متر 3x8 متر 3x9 متر 3x10 متر 3x11 متر 3x25 متر رنگ های موکت موجود:

مدل الماس پالاز موکت ، موکتی نرم و لطیف و درواقع یکی از موکت موکت های پرز بلند موکت پالاز است. این محصول لطیف ترین موکت پالاز و البته گران ترین طرح پالاز موکت است.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیز افزایش تقاضا حدود ۹۰ درصد از انواع موکت ، با این روش تولید می شود.

الیافی مصنوعی با درخشندگی رنگی بسیار خوب است. پلی استر تنوع رنگی بالایی داشته و دوام رنگی خوبی را نیز از خود نشان می دهد.

اگر مایل به دریافت آخرین کاتالوگ پالاز هستید، ایمیل تان را برای ما بفرستید

معانی و ریشه یابی های زیادی درمورد واژه پالاز گفته و نوشته شده است. به عنوان مثال عده‌ای معتقدند که این واژه ریشه ترکی دارد و پالاز در زبان ترکی استانبولی، به بازه زمانی میان تولد و آمادگی پرندگان برای پرواز گفته می شود! زمانی که دیگر پرهای پرندگان به اندازه کافی برای پرواز رشد کرده و آماده پروازند.

مقاومت در برابر لکه ها نیز از دیگر ویژگی های موکت پلی آمید است که موکت بسیار آن را پرطرفدار کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *